שירות סינון תכנים פוגעניים


סינון תכנים בסיסי בחינם [0 ש”ח]

099 פרימו תקשורת עוזרת לך לשמור על אפשרויות השימוש של ילדים ברשת, ולחסום אתרים ותכנים פוגעניים או לא חינוכיים. 099 מאפשרת לך ליהנות מגלישה איכותית ובטוחה תוך שליטה על אפשרויות השימוש באינטרנט.

סינון תכנים מתקדם [10 ש”ח]

כולל IP קבוע בחינם

בחר את רמת הסינון המותאמת אישית למשפחה שלך. 099 מספקת לך מגוון רחב של אפשרויות סינון תכנים . הסינון מוגדר בתחילה ברמה הבסיסית, אבל ניתן להתאמה אישית, כך שתוכל לחסום קטגוריות שלמות של תוכן, או פשוט לבחור לחסום אתרים בודדים שאתה יודע כי הם בעייתיים או שאינם בטוחים מספיק למשפחה שלך.

רמות מתקדמות של סינון אינטרנט:

סינון גבוה – מגן מפני כל התכנים הקשורים למבוגרים, פעילות לא חוקית, תכני רשתות חברתיים, תכני שיתוף וידאו וכו’.

סינון מתון – מגן מפני כל התכנים הקשורים למבוגרים ובפעילות בלתי חוקית.

סינון נמוך – מגן מפני פורנוגרפיה.

סינון מותאם אישית – בחר קטגוריות שאתה רוצה לחסום.

ניהול תחומים בודדים – אם יש לך תחומים שאותם תרצה לחסום ללא קשר לקטגוריות החסימה לעיל, ניתן להוסיף אותם ע”פ בקשתך.

תכנית ההגנה של 099 מהונאות רשת היא הדרך הקלה ביותר בכדי להגן עליך מתכני גניבת זהות המכונה “פישינג”. ישנם הרבה תכנים מפתים לצד הונאות רשת שונות, וקשה לדעת על מה בטוח להקליק. כחלק מהשירות, הודעות דוא”ל הכוללות ניסיונות התחזות ואתרים שמטרתם לגרום לך למסור מידע אישי או פיננסי נתפסים ונחסמים מיד על ידי 099.

למרות שלעיתים קרובות נראה כאילו הודעות אלה הגיעו מבנק מהימן או שירות מקוון, תכנית ההגנה מהונאות רשת מזהה מתוך קישורים את אלה המסוכנים ומגנה עליך ברשת. גם אם בטעות הקלקת על קישור מסוכן, מערכת ההגנה שלנו תמנע מהתכנים המתחזים להיטען.